UAH
 • KZT
 • GBP
 • EUR
 • USD
 • PLN
Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
О магазине

Мы работаем с напольными покрытиями с 2003 года. Каждый из специалистов компании, обслуживающих Клиентов, имеет опыт работы с напольными покрытиями более 10-ти лет. Мы предлагаем широкий ассортимент товаров - от эконом до премиум сегмента, а также услуги по профессиональной укладке, ремонту, очистке и уходу. Наші переваги:

Якість
Ми пропонуємо лише якісні товари перевірених виробників. Ми завжди рекомендуємо лише те, що вибрали б для себе самі.

Асортимент
Наш вичерпний асортимент – найбільш оптимальні позиції з професійної точки зору.
У нас Ви зможете купити паркетну дошку та масив, ламінат та органічні підлоги, вінілову плитку та SPC, пробкову підлогу та настінну пробку, натуральний лінолеум та ковролін, терасну дошку, фасадні системи та огорожі. Ми пропонуємо спортивні, сценічні та спеціалізовані покриття (антиковзні, антистатичні, струмопровідні, транспортний лінолеум) та багато іншого.
У нас є все, щоб отримати завершену готову підлогу: від розробки дизайну до укладання та засобів догляду.

Гарантія
Ми є офіційними дилерами виробників та надаємо заводські гарантії на придбану продукцію.
Ми сертифіковані виробниками, що дає нашим замовникам впевненість у придбанні оригінальної продукції та якісному сервісі.

Економія
В нас завжди індивідуальний підхід до кожного замовника. Ми завжди прагнемо запропонувати не лише найкраще рішення, а й найкращу ціну. Адже всім приємно заощаджувати при покупці!

Професіоналізм
Ми – професіонали у тому, що ми робимо. Ми завжди прагнемо запропонувати найкраще, оптимальне рішення Вашого завдання. Ми не тільки добре знаємо все теоретично - ми перевірили це на практиці!

Інтерв'ю директора компанії Parketti у проекті "Експертна думка" на каналі Europa Plus Україна

В інтерв'ю багато інформації про різні покриття для підлоги. Детально розглянуто паркетну продукцію, вінілову плитку, SPC, органічні підлоги. Також порушено натуральний лінолеум та паркет з екзотичних порід деревини. Дано рекомендації про те, як вибрати підлогове покриття.

Інтерв'ю директора компанії Parketti радіостанції КРАЇНА ФМ

Все найцікавіше для тренди підлогових покриттів. Про очікування та реальність, про експертизу та розуміння того, що є що.

 • Возврат и обмен
  Возврат и обмен
 • Быстрая доставка
  Быстрая доставка
 • Гарантия качества
  Гарантия качества
 • Покупка в один клик
  Покупка в один клик
Наверх