UAH
  • GBP
  • KZT
  • EUR
  • USD
  • PLN
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

ADO Floor

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

ADO Floor - новий продукт на ринку підлогових покриттів Євросоюзу. Завод в Анталії, Туреччина, почав свою роботу в 2015 році. Виробнича потужність підприємства становить 12 млн м2 підлогових покриттів в рік. Це єдиний виробник вінілових підлогових покриттів в Туреччині і найбільший завод в Європі. Незважаючи на такий малий період діяльності компанії, А вже поставляє свою продукцію в більш ніж 60 країн світу. Це США і Австралія, Європа і Близький Схід, Азія і Північна Африка.

У виробника була можливість скористатися досвідом конкурентів і випустити на ринок цікавий і інноваційний продукт. Характерною особливістю є незвичайне тиснення декорів під дерево. Сама основа вінілової плитки ще до нанесення шару з печаткою декору виконана хвилястою, під стати малюнку. І принт, і завданий зверху захисний шар досконально повторюють ці нерівності, передаючи ефект дерева максимально чітко. Тому вінілова плитка АДО Флор виглядає дуже природно, правдоподібно. Але догляд за вініловим покриттям не буде складним, так як шорсткість поверхні помірна.

Замкова SPC плитка 2020 року - ADO Floor SPC Fortika. Це одна з найбільш доступних колекцій SPC на ринку. При цьому, вона володіє значними технічними характеристиками.

Розгорнути
Вгору