,
UAH
  • KZT
  • GBP
  • EUR
  • USD
  • PLN
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Двухслойная паркетная доска MOSO bamboo supreme

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Смужки із бамбука з'єднуються для створення двошарових дощок MOSO Bamboo Supreme. Чотирьохміліметровий верхній шар поєднується з поперечно-пресованою бамбуковою основою. Продукт повністю виготовлений із гігантського бамбука виду Moso. Цей вид бамбука росте до зрілості протягом п'яти років (у порівнянні з більш ніж 50 роками для більшості видів листяних порід) і тому може виступати як альтернатива для дефіцитних тропічних листяних порід.

За словами виробника, мозо-бамбук має твердість, щільність і стабільність розмірів, які аналогічні або краще, ніж листяних порід хорошої якості. Це робить Bamboo Supreme придатним для використання у важких житлових та комерційних проектах. Дошки для підлоги з'єднуються за допомогою шипа та паза. Це дозволяє створювати схеми ялинок та блоків, крім стандартного лінійного шаблону.

MOSO Bamboo Supreme випускається в різних розмірах (920 x 92 x 10 мм, 450 x 75 x 10 мм), кольорах (натуральний, карамельний), стилях (прямо пресований, з боковим пресуванням, стиснутий) і фінішних обробках (лаковані, промас ). Крім того, на запит MOSO Bamboo Supreme може поставлятися з FSC-етикеткою та вільним від формальдегіду клеєм (норма E0).

На поверхні МОЗО Бамбук Суприм відсутні сучки, заболонь та перепади за кольором.

Вгору