Оплата

• Оплата за реквізитами. Ви можете внести оплату на офіційний розрахунковий рахунок
• Готівкою. Можна сплатити в торговій точці.
• На карту Приватбанку, Mono
• Оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay

Доставка

Ми не закладаємо у ціну товару вартість перевезення, а пропонуємо найбільш економний та зручний для Вас спосіб доставки!
Безкоштовно по Україні. Безкоштовно до відділення перевізника відправляються при повній передоплаті та сумі замовлення не менше 12000 грн.:
 - паркетна дошка Focus Floor, Upofloor та Karelia,
- ламінат Egger PRO, Kaindl, Krono Original, Alsapan
- органічні та пробкові підлоги Egger PRO.

Також безкоштовно до відділення перевізника відправляється паркетна дошка Baltic Wood.
Транспортна компанія. Ми надсилаємо товари перевізниками "Нова Пошта", "Делівері", "САТ". Вибір перевізника буде залежати від Вашого замовлення, ми завжди пропонуємо всі можливі варіанти та рекомендуємо найвигідніший.
Адреса доставка по Києву. Це завжди платна послуга, тому що ми не закладаємо доставку та інші комісії у вартість товару. Ми намагаємося максимально підлаштуватись, щоб привезти замовлення у зручний для Вас час. Можливе занесення за попередньою домовленістю. Вартість доставки та занесення попередньо обумовлюються окремо.
Самовивіз. Можливий не для всього асортименту. Умови та місце самовивезення уточнюйте під час замовлення.

P.S. У деяких випадках послуга безкоштовної доставки на товари вказаних вище брендів може не поширюватись. Це буває рідко, і якщо це буде місце - ми обов'язково попередньо повідомимо про це перед відправкою. Parketti залишає за собою право відмовити у безоплатній доставці до відділення перевізника.

Додаткова інформація про доставку та оплату:

Ми не закладаємо у ціну товару вартість перевезення, а пропонуємо найбільш економний та зручний саме для Вас спосіб доставки!

Доставка товару здійснюється у всі регіони України, де є фізична можливість доставки.

Не всі товари з нашого асортименту є можливість забрати в наших торгових точках, а також відправити певним перевізником або на конкретне відділення перевізника у зв'язку з обмеженням габаритів/маси. Ми обов'язково запропонуємо всі можливі способи доставки, а також порекомендуємо найоптимальніший.

1. Мінімальна сума замовлення 3000 грн. Замовлення меншу суму не обробляються.

2. Відрізний товар (лінолеум, ковролін) без передоплати не надсилаються.

3. Паркетна дошка. Позиції, для яких відзначено безкоштовну доставку, відправляються перевізником (транспортною компанією) до найближчого відділення.

4. Ламінована підлога.

Приблизна вартість доставки 1 м2:

- ламінат товщиною 7 мм - 21 грн/м2;

- ламінат товщиною 8 мм - 24 грн/м2;

- ламінат товщиною 10 мм - 30 грн/м2;

- ламінат товщиною 12 мм - 36 грн/м2.

5. Лінолеум доставляється Україною перевізниками Делівері та Нова Пошта. Вибір перевізника і можливість доставки конкретним перевізником залежить від обраного Вами товару. Лінолеум завширшки рулону понад 3 м приймають лише вантажні відділення в обласних центрах.

Під оптовою ціною на лінолеум мається на увазі вартість лінолеуму при відвантаженні рулонними нормами (кратно рулону).

6. Інші товари. Доставка узгоджується в індивідуальному порядку. Замовні та акційні товари обміну та поверненню не підлягають.

7. УВАГА ! ! ! При отриманні товару покупець зобов'язаний перевірити відповідність, цілісність та комплектацію товару безпосередньо в офісі перевізника (або при прийманні товару, якщо було оформлено адресну доставку). При виявленні дефектів необхідно діяти згідно з внутрішніми правилами перевізника, тобто скласти офіційний акт про виявлення дефекту або недокомплектацію. Також необхідно телефоном повідомити менеджера магазину про виявлений дефект. У цьому випадку ми гарантуємо Вам повернення сплачених коштів або повторне надсилання товару. Відповідальність за збереження та цілісність вантажу, відправленого транспортною компанією (перевізником), з моменту відправки до отримання його покупцем несе транспортна компанія (перевізник).

9. Підлогові покриття та продукція які були придбані поза торговими або офісними приміщеннями за допомогою поштових пересилок, повинні бути доставлені продавцю, у разі розірвання договору купівлі, поштовою службою за рахунок покупця.