,
UAH
  • KZT
  • GBP
  • EUR
  • USD
  • PLN
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вінілова плитка і SPC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Вінілова плитка - підлогове покриття, яке набирає обертів у всьому світі. Вона вже практично витіснила з ринку ламінат 34-ого класу і впевнено наступає на позиції 33-його. Запорука успіху вінілу - абсолютна вологостійкість, висока ударостійкість, можливість застосування аж до 43 класу і екологічність. А також - величезна гамма реалістичних декорів під дерево, камінь, ковролін і абстрактні малюнки при мінімальній товщині.

SPC (Stone Polymer Composite) - нова технологія виробництва. У результаті виходить жорстка плита (rigid) і замкової підлогу SPC не володіє ефектом телеграфування. Тобто, його можна укласти поверх керамічної плитки і він не продавиться в місцях, де під низом проходять шви.

Сама екологічно чиста технологія виробництва на сьогодні - органічні підлоги. Гідна альтернатива вініловій плитці і SPC - натуральний лінолеум.

Вінілова плитка за способом укладання. Клейова (dry-back, glued) вимагає повного приклеювання до основи. Замкова плитка (click) збирається на замках плаваючим способом. Свободнолежащая плитка (loose lay) - досить товста і важка, тому вона може лежати на підлозі під власною вагою.

Принт для вінілової плитки наноситься способом фотодруку високої роздільної здатності. У верхньому шарі для захисту часто застосовують діоксид алюмінію і використовують затвердіння під UV-променями. Одержані в результаті чіткість малюнка і захисні властивості значно перевершують рулонні ПВХ покриття. А можливість поєднати в інтер'єрі різні фактури природних матеріалів і абстракцій в одній товщині здавна зробила вінілову плитку популярною серед архітекторів і дизайнерів.

За кордоном ці підлогові покриття іменують LVT - luxury vinyl tile - престижна вінілова плитка. У нас також можна почути словосполучення дизайнерська плитка, ПВХ плитка паркетна плитка або просто вініл.

Замкова вінілова плитка завдяки своїй схожості з підлогами, що ламінували, отримала на пострадянських просторах прізвисько вініловий ламінат. Безперечно, процес ламінування при виробництві вінілової плитки не застосовується, тому нічого спільного з ламінатом крім замків по периметру вона не має. Що мають на увазі терміни гумовий ламінат, гнучкий ламінат або пластиковий ламінат? Це - та ж вінілова плитка з замковим з'єднанням.

Вгору