,
UAH
  • KZT
  • GBP
  • EUR
  • USD
  • PLN
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Органічні підлоги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Organic floor – це відносно новий вид підлогових покриттів. Дуже часто їх називають design floor і при цьому не належать ні до вінілу, ні до ламінату. Сучасні вінілова плитка і ламіновані покриття для підлоги повною мірою відповідають усім нормам по виділенню формальдегідів. Але бажання споживачів у всьому світі, а також посилення виробничих екологічних норм призвело до пошуку нових рішень та створення екологічно чистих підлогових покриттів.

Основна відмінність органічних підлог - це їхня абсолютна екологічність. Вони взагалі не містять розчинників, пом'якшувачів і пластифікаторів. Органічна підлога не містить ПВХ та формальдегідів і не виділяє їх. За характеристиками вони найбільш близькі до вінілу, мають відмінну стійкість до впливу води і такі ж теплі тактильно.

Більшість органічних підлог збирається на замках плаваючим способом. Деякі з них одночасно призначені і для збирання на замках, і для повного приклеювання до основи.

Деякі виробники перейшли від виробництва вінілової плитки до SPC (Stone Polymer Composite), які не відносяться до органічних підлоговим покриттям. В основі багатьох органічних підлог використовується технологія WPC - Wood Polymer Composite. До них відносяться Parador Modular ONE, Egger PRO Design, ter Hurne Dureco, Binyl PRO.

Навпаки, Meister поклали в основу технологію схожу з виробництвом класичного вінілу, тільки без вмісту ПВХ (полівінілхлориду). Мейстер знайшов найпростіший спосіб пояснити своїм покупцям суть свого продукту: vinyl without vinyl - вініл без вінілу. Тобто, вже звичний для споживачів вініл, але - нешкідливий.

Вгору