,
UAH
  • KZT
  • GBP
  • EUR
  • USD
  • PLN
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Натуральний лінолеум

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Натуральний лінолеум - це класика покриття для підлоги. Цей матеріал був винайдений у 1863 англійцем, сером Фредеріком Уолтоном. Його ім'я досі згадується у назвах колекцій у кількох виробників. До 20-х років XX століття технологія виробництва була вдосконалена і з того часу значно не змінювалася. Найбільшого поштовху розвитку натурального лінолеуму дала школа Баухаус. Такі метри дизайну, як Міс ван Дер Рое, Ле Корбюзьє, Пітер Беренс широко використовували його у своїх проектах.

Натуральний лінолеум - унікальний матеріал, що має дві приголомшливі властивості: бактеріостатичність та зносостійкість. Його часто використовують у лікарняних палатах, школах, дитячих закладах. На сьогоднішній день у світі є об'єкти, на яких цей матеріал експлуатується без заміни понад сто років. Без заміни, лише реновація!

Натуральний лінолеум - це широкий вибір відтінків, на будь-який смак. Крім натурального лінолеуму для підлоги, з цього матеріалу виготовляються настінні покриття та меблевий лінолеум (furniture linoleum). Можна нарізати матеріал та створювати різні малюнки, що робить сферу його застосування ще ширшою.

Вгору