,
UAH
  • GBP
  • KZT
  • EUR
  • USD
  • PLN
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ламінат Parador

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Parador. Простір вашої мрії

Ламінат Parador завжди був законодавцем моди в світі ламінованих підлог. Ламіновані підлоги Парадор ніколи не слідували трендам - вони їх задавали. Потрясаючі, дивовижні, карколомні декори ламінату Parador - це домінанта в дизайні підлог. Штамп для відтиску текстури створюється і доводиться дизайнерами індивідуально для кожного декору.

Парадор не прагне слідувати загальноприйнятим тенденціям і діяти в угоду широким масам споживачів, не ставить мету завоювання більшої долі ринку. Parador просувається через спеціалізовані шоу-руми, де є улюбленим матеріалом для оформлення інтер'єрів серед архітекторів і дизайнерів.

Ламінат Парадор неперевершений не тільки в дизайні, але і в технічному відношенні. Так як виробник має потужну виробничу базу, у ламінованих підлог Parador  - усе своє, без використання ліцензійних сторонніх розробників. Всі ламіновані підлоги Парадор виконані на власній високоякісній HDF-плиті Aqua-Proof високої щільності, мають захист від набухання кромок, оснащені оригінальним фірмовим замком Safe-Lock Pro System і підходять для обігріваємих підлог. До своїх інноваційних розробок компанія Parador відноситься як до власного надбання і не продає їх за ліцензією іншим виробникам.

Усі колекції в лінійках Trendtime, Hydron 600, Classic 1050, EcoBalance і Edition виробляються з фірмовим захистом від дрібних карапін; також вони антистатичні.

Вгору