Varioclic Kids – ламінат для дітей. Нас тішить, що турецький виробник Yildiz Entegre підняв важливий напрямок - підлогові покриття для дітей.

Варіоклік Кідз - це глибокий підхід до розробки дизайну для дитячого покриття. В основу покладено нейтральні тони дерева і ламінат звично виглядає у приміщенні. Кожен декор обігрує певні захоплення. Тому вам легко буде підібрати один із декорів за інтересами дитини. Молодий дослідник може обрати сам, декорів у колекції всього шість. Усі декори дуже тематичні та відмінно підходять для оформлення секцій за інтересами. Цей ламінат добрий не тільки для покриття підлоги, але і для стін.

Zoo. Ламінат для найменших. З ним цікавіше починати пізнавати світ. На дитячому ламінаті Zoo – милі добрі мультяшні тварини, хмари, повітряні змії, літери та зірочки. Усі малюнки – у спокійних ніжних тонах. Відмінно підходить для дитячого садка та дітей дошкільного віку.

Cosmos. Декор для мрійників, молодих підкорювачів космічних просторів. Планети, комети, космічні кораблі та літаючі тарілки серед зірок – хіба не про це мріє майбутній астронавт?! Легкий рожевий та блакитний фон надає дизайну динамічності. Ще трохи – і зоряне небо почне рух!

Fisher. Це ламінат не тільки для рибалки, а й для майбутнього мореплавця. На малюнку не тільки рибки, черепахи, черепашки та морські зірки. Тут є й сувора морська романтика: маяки та якорі, вітрильники та справжні фрегати, рятувальний круг... Відчуття, що ходиш не підлогою, а морським дном. Це підкреслює лаконічно приглушене тло ламінату. Прекрасне рішення для тих, хто любить море у всіх його проявах. Незамінний декор для гуртків юних натуралістів і біологів-початківців. Цей ламінат ідеальний для оформлення океанаріумів.

Festival. Коли хочеться свята, Фестиваль – те, що потрібно! Це найяскравіший декор колекції Kids. Масове свято, народні гуляння, весела барвиста фієста – саме таку атмосферу створює цей ламінат. Дуже цікавий дизайн: немовби хтось спеціально написав різнокольоровою фарбою на дерев'яних планках. Малюнок дерева на цьому ламінованому покриття для підлоги дуже виразний, тому "хуліганство" виглядає ще більш природним. Стильна стіна у затишному кафе з цим ламінатом виглядатиме дуже ефектно.

Cup. Ламінат у спортивному стилі для шанувальників гри мільйонів – футболу. Кубки, футбольні м'ячі та гасла - все тут говорить про справжніх фанів. Класний ламінат для підлітків, які захоплюються спортом. Це дуже молодіжний декор, він надає інтер'єру динамізму. Актуальний сірий відтінок із чорними написами виглядає дуже стильно. Цьому дизайну буде місце там, де збираються вболівальники для перегляду матчу улюблених команд.

World. У цьому декорі є все, щоб пізнавати світ. Кубики та дитячі машинки, паперові кораблики та заводні іграшки, вітрильники та справжні космольоти... І це – ще не все. Скільки тут всього цікавого! Це дуже яскравий ламінат із різнокольоровими планками у приглушених тонах. Виглядає весело і зовсім не зухвало. Цей дизайн дуже схожий з пробковою підлогою Egger Дуб Віллангер кольоровий, який має у Parketti стійкий попит. Тому ми впевнені, що ламінат з всеосяжною назвою Світ очікує та ж доля.