Нове органічне покриття для підлоги від KAINDL виробляється з деревного волокна, що підлягає вторинній переробці. Крім екологічності, основні переваги Kaindl FLOORganic - це відмінна шумоізоляція і висока вологостійкість.

ВИКОНАННЯ
Основою цієї органічної підлоги є екологічно чистий водостійкий субстрат AQUApro. Герметичний шпунтовий профіль, що самозакривається, і герметична фаска забезпечують захист від проходження води крізь шви замкових з'єднань. Вологостійка звукопоглинаюча підкладка ECO Underlayment дає можливість простої, зручної та швидкої установки. Площа суцільного укладання без використання поріжків становить 15 х 15 м. Ізоляція від ударного шуму ECO Underlay забезпечує зниження шуму при ходьбі на 32 % та відмінну звукоізоляцію.

Огранічна підлога Kaindl - це відмінне співвідношення ціни та якості. Удароміцна та стійка до подряпин, особливо зносостійка та довговічна, світлостійка, стійка до вицвітання та проста у догляді.

ЗДОРОВ'Я
Зверніть увагу на деталі, над якими попрацював виробник. FLOORganic має антимікробне покриття, а це – відсутність середовища для розмноження мікроорганізмів, таких як бактерії та грибки. Гіпоалергенна підлога зводить до мінімуму алергічні реакції. Закрита поверхня забезпечує відсутність утворення пилу та легко дезініфікується.

Сам продукт не містить забруднюючих речовин, пластифікаторів і гарантує найвищу якість повітря в приміщенні. Kaindl FLOORganic – також і без ПВХ. Екологічно чиста дерев'яна підкладка, ізоляція ударного шуму з деревних волокон, відсутність необхідності додаткового вологозахисту та екологічно чиста картонна упаковка - виробник подумав про все!

ДОВКІЛЛЯ
Для виробництва використовується деревина з регіональної, стійко керованої лісової промисловості. В Австрії щорічно зростає на 4 мільйони м³ деревини більше, ніж її використовується. Використання пошкодженої деревини, деревини від рубок догляду та відходи лісопильних заводів - норма для Kaindl. Процес виробництва сертифікований за суворими критеріями PEFC.

Також варто виділити такі фактори:

Циркулярна економіка
• Відповідальне поводження з ресурсами
• Деревні відходи виробництва повертаються у виробничий процес

Переробка
• FLOORganic може бути перероблений в кінці терміну служби
• 100% використання деревної сировини – без відходів

Екологічний слід
• FLOORganic не виділяє CO2
• Неперевершена оцінка життєвого циклу завдяки високому вмісту деревини
• Деревина є чудовим накопичувачем CO2.
• Один піддон покриття Kaindl вміщує бл. 700 м³ CO2
• Активно сприяє захисту клімату