Нова колекція вологостійкого ламінату Kaindl

Kaindl Select Classic Touch Smart Plank - новинка 2023 року. Вона вироблена на вологостійкій плиті AQUApro, що захищає від впливу води протягом 24-х годин. Покриття товщиною 10 мм має 33-ій клас застосування.

В колекції є 3 абсолютно нових декори, що раніше не пропонувались у асортименті Кайндл. Oak Newhaven Kai та Oak Newhaven Nevado - вірогідно, що створювачі цих шедеврів надихались красою неба. Тонкі ноти кольорової гами, сірі прожилки деревини з бузковим відтінком, виразний масштабний малюнок річних кілець - ми ще не зустрічали таких дизайнів підлог!

Oak Saloon Glowsam має текстуру дуба і велику кількість деталей на тлі. Ця ламінована підлога завдяки свому природньому характеру буде виглядати спокійною, але нетривіальною.

K2593 Oak Newhaven Kai  K2594 Oak Newhaven Nevado  K2204 Oak Saloon Glowsam

Oak Evoke Vanilla та Oak Evoke Coast раніше вироблялись у колекції AQUApro Select Classic Touch Smart Plank. Це майже однотонні принти, живість у які вносить значна кількість природніх властивостей деревини. Виразні сучки, поєднані з поздовжніми тріщинами, надають цим декорам рустикального характеру.

K2205 Oak Evoke Vanilla  K5573 Oak Evoke Coast