Модерн із явним нальотом позачасовості

Велетенський виробничий концерн ADO справді зміг здивувати новими принтами. Нові дизайни вражають та відкривають нові горизонти для архітекторів, дизайнерів та споживачів. Всі новинки 2023 відрізняє позачасовість, що робить їх ще більш актуальними.

Kaniante – унікальний декор, не схожий ні на що. Це практично однотонна сіра поверхня із античною зістареною текстурою. У перекладі з себуано (себуанська мова, поширена на Філліпінах) слово Kaniante означає "раніше".

Carrara - чудова імітація каррарського мармуру, що відрізняється монохромністю. Відчувається бажання творців цього принта позбутися у кольоровій гамі сірого, залишивши тільки біле і чорне. Максимально ідентично виглядає структура поверхні, яка дуже якісно відображає зовнішній вигляд мармуру.

Terrazzo Monochrome Grey - назва декору настільки точно описує його зовнішній вигляд, що до цього складно додати ще щось. Той, що давно увійшов у культуру, і тому завжди затребуваний, зовнішній вигляд терраццо подано в сучасному лаконічному вигляді.

ADO Floor 4100 Kaniate  ADO Floor 4402 Carrara  ADO Floor 4810 Terrazzo Monochrome Grey

Concreta - як і випливає з назви, є імітацією бетонної підлоги (у перекладі з англійської concrete - "бетон"). Незважаючи на наявність у лінійці ADO Floor Fortika цілого ряду декорів із малюнком каменю, виробник вирішив додати саме цей. Очевидно, це викликано бажанням розширити вибір колірних рішень, яких не буває занадто багато.

Сучасна англійська ялинка

Поряд з модерном, класика все більше входить в ужиток серед виробників підлогових покриттів, і 2023-й рік показав це якнайкраще. Цілий ряд фабрик запропонував покриття для підлоги у форматі французької та англійської ялинки, деякі ж не побоялися запропонувати споживачам навіть дизайни блочного паркету.

Що стосується самого ADO Floor, то всі 5 декорів ялинки - це дизайни, що вже пройшли випробування часом, що пропонувалися раніше для укладання в палубний малюнок.

Platano – найбільш близький до кольору класичного дуба, покритого лаком. Безперечно найзрозуміліший відтінок, який ні в кого не викликає питань і сумнівів. Якщо немає певності ні з чим, навіть із стилістикою майбутнього інтер'єру – колір натурального дуба буде безпрограшним варіантом.

Grundo - класична ялинка з таким відтінком стане незамінною для тих, кому якраз набрид відтінок дуба в його класичному поданні. Вже протягом багатьох років в якості того, що найбільш купується, споживачі віддають перевагу саме трохи більш висвітленому відтінку дуба. Цей принт імітує дуб, накритий білим лаком.

ADO Floor 4103 Concreta  ADO Floor 1405 Platano  ADO Floor 1402 Grundo

Akra - підійде тим, хто шукає темніший відтінок дуба. Колірна гама дуже нагадує дуб, який незначно піддався термічній обробці. Цей практично однотонний декор має насичений коричневий колір. Такий відтінок часто сприймається покупцями як класичний, хоча таким і не є. При цьому він теж входить до числа найчастіше купованих.

Aero має насичений сірий теплий відтінок. Досить складний колір, що робить його вигляд дуже цікавим при використанні різних сценаріїв освітлення. Те, як Аеро буде виглядати при яскравому сонячному освітленні або ж у приглушеному штучному світлі, будуть створювати сприйняття, що сильно відрізняється.

Aperta - найцікавіший декор ялинки ми поставили в кінець, хоча він є плавним переходом між сучасними принтами та декорами прямокутної ялинки. Це принт для тих, хто любить модерн, але водночас не хоче відмовлятися від класичної ялинки. Аперта імітує дерево і сприймається як деревна текстура, але немає чітко вираженого малюнка. Зовнішній вигляд розмитий, не містить зображень річних кілець, сучків, тріщин. Ідеальне рішення для сучасного інтер'єру!

ADO Floor 1406 Akra  ADO Floor 4213 Aero  ADO Floor 2010 Aperta