«Ялинка» у сучасному світі


Якщо ви хочете поєднати дві найактуальніші тенденції в інтер'єрі, то поєднання дерев'яної підлоги в сірих тонах з патерном «ялинка» надасть актуального вигляду.

Незважаючи на те, що дизайн підлогового покриття «ялинкою» є трендом поза часом і органічно поєднується з традиційними та ретро-стилями, він також став популярним у ультрасучасних будинках, які прагнуть додати динамічності та візуального акценту. Завдяки своїй елегантній, мінімалістичній естетиці скандинавський дизайн користується великою популярністю серед просунутих постояльців і є чудовою можливістю впровадити підлогу «ялинкою» у сучасні інтер'єри.

Історія візерунка «ялинка»


Незважаючи на те, що візерунок «ялинка» є воістину позачасовим, один з його ранніх прикладів, що збереглися, можна знайти в Галереї Франсуа I в замку Фонтенбло. Підлога була укладена в 1539 році. Від перших римських доріг та ширшого поширення у Франції 16 століття, до сучасних тенденцій в інтер'єрі, «ялинка» має довгу історію, як один із найпопулярніших візерунків паркетних підлог.

Незалежно від того, чи використовується він у сучасному просторі або ретро-стилі, його простий дизайн залишається завжди актуальним рішенням для підлог.

У колекції «ялинки» Moduleo Parquetry ми пропонуємо 16 різних варіантів дизайну та текстури під дерево або камінь на вибір. При пошуку підлогових покриттів, які підходять для традиційних інтер'єрів, «ялинка» додасть драматизму та елегантності, підкреслюючи при цьому природність. Темніші декори «ялинки» під дерево виглядають чудово, коли йдеться про інтер'єри, занурені в історію.

Знайдіть свою кращу підлогу «ялинкою»


Підлога «ялинкою» може мати величезне значення для вашого проекту з благоустрою будинку. Оскільки популярність цього візерунка не падає, немає жодних сумнівів, що ваш вибір витримає випробування часом. Завжди актуальний вибір кварцвінілової плитки для передпокоїв та кухонь - класичний Country Oak 54852 непідвладний часу, але підлога «ялинкою» також чудово виглядає у віталень, передпокоях і навіть спальнях. За допомогою ефекту світлого дерева такого, як Blackjack Oak 22229, можна максимально використати природне світло і навіть зробити кімнату більшою.

* За матеріалами сайту moduleo.com