Parador оновив асортимент ламінату. У порівнянні з новинками 2021-го року, цього разу оновлення торкнулися найдоступніших лінійок Basic.

Parador Дуб Студіолайн

У 2023 році виробник оновив сімейство декорів Дуб Студіолайн. Oak Studioline - один з найпопулярніших принтів. Класична структура дуба з лаконічними річними кільцями підкреслена акуратними невеликими сучками та доповнена легким ефектом вапнування. У нашому професійному середовищі ми часто даємо рекомендації замовникам з таким підтекстом: "якщо не знаєте, якими будуть стіни, меблі, або просто сумніваєтеся - вибирайте класичні декори, з ними не помилитеся". Будь-який декор Дуб Студіолайн – це класичний безпрограшний варіант, і ця порада – багато в чому про нього. Недарма ця родина декорів так зміцнилася у різних колекціях виробника. Багатий вибір різних відтінків дозволяє вибрати ламінат під власний інтер'єр.

Насправді, це не зовсім класичні декори в їхньому справжньому розумінні. Тут є невеликий відхід убік завдяки доданню дрібних деталей, що підкреслюють структуру дуба. Тенденція вибирати відмінні від класичного кольору дуба декори розвивається вже з 2010-х років. Багато споживачів навіть не помічають, що вибираючи "натуральний дуб", вони мають на увазі трохи висвітлені тонування. Тоді ж виділилися основні відтінки: бежевий, сірий, їхнє змішання greige (похідне від слів grey і beige).

Нові декори Дуб Студіолайн присутні в колекціях Parador Basic 600 V4 і Parador Basic 400 V4. Виробник зробив акцент на дизайнах, які будуть в тренді в найближчі роки. Ми бачимо розвиток більш темних відтінків дерева в меблях та підлогових покриттях. Як і раніше, будуть затребувані натуральні, бежеві і світло-сірі декори, і в цьому напрямі також запропоновані новинки. Всі 5 нових відтінків Oak Studioline не зустрічалися раніше у Парадор, вони пропонуються тільки в лінійках Бейсік.

ВАЖЛИВО! ! ! Крім новинок 2023 року, в актуальному асортименті ламінату Парадор можна вибрати Дуб Студіолайн світло-сірий, Дуб Студіолайн шліфований, Дуб Студіолайн натур, Дуб Студіолайн медовий, Дуб Студіолайн натуральний, Дуб Студіолайн пісочний. Ці принти доступні в різних колекціях.

Ламінат Parador Basic 600 V4

Тут всі 3 нових декори - це розвиток Oak Studioline, що вже став бестселером. Дуб Студіолайн коричневий і Дуб Студіолайн макіято - вісники майбутніх змін у трендах дизайну. Вони доповнюють сімейство декорів темнішими відтінками. Близькі до тону землі, вони гармонійно сприймаються людиною. Дуб Студіолайн чистий - це якраз історія про висвітлену деревину, і вона продовжує бути затребуваною.

Parador 1748185 Oak Studioline brown  Parador 1748186 Oak Studioline macchiato  Parador 1748187 Oak Studioline pure

Ламінат Parador Basic 400 V4

Поповнення бежевим відтінком

Тут також не обійшлося без нових відтінків Oak Studioline. Дуб Студіолайн бежевий цікавий виразною гамою кольорів. На світло-бежевому фоні виділяються малюнки річних кілець та сучки коричневого кольору. Є темніші в порівнянні з основним тоном планки, що підкреслює преміальність дизайну.

Історія з перлами

Дуже несподіваним, але цілком раціональним виглядає рішення виробника випустити на ринок Дуб Студіолайн у перлинно-білому відтінку – Oak Studioline pearl-white. Дуб з назвою pearl (перлинний) у назвах відтінків ламінату вже давно став класикою у Парадор. Ви можете зустріти декори Дуб Скайлайн перлинно-сірий у різних виконаннях: довгої та широкої планки Trendtime 6 1601103, для укладання ялинкою Trendtime 3 1747861 (1730252), у вологостійкій колекції у форматі широкої планки Hydron 600 1744811, у класичному форматі плашки Classic 1050 1601448. Також дуже відомий декор Дуб Валері перлинно-сірий, він пропонується в колекціях Trendtime 6 (1567471) і Basic 600 (1744355). Ми раді, що тепер у компанії з ними та новий білий дизайн.

Новий Мікс

Новий принт Дуб натуральний Мікс криштально-білий 1748180 продовжив розвиток сімейства декорів Oak Mix. Подібні за задумом дизайни вперше були запропоновані виробником у 2018 році, і вони виробляються досі. Це принти з колекції Parador Classic 1050 V: Дуб Мікс натуральний світлий 1730463 і Дуб Мікс натуральний сірий 1730464. Фабула всіх цих декорів - різні за відтінком планки, що створюють на підлозі багату кольорову гаму. Малюнку притаманні сучки – вони невеликі, але їх чимало. Це дуже ефектні декори, рекомендуємо звернути на них увагу.

Parador 1748183 Oak Studioline beige  Parador 1748184 Oak Studioline pearl-white  Parador 1748180 Oak Natural Mix crystal-white

Старе дерево - вінтаж в стилі модерн

Два абсолютно нові декори з ухилом у вінтаж. Ці дизайни виконані в сучасному стилі. Принти досить прості за своєю суттю та водночас складні за змістом. Це імітація пошарпаної дошки, але в той же час чітко простежується структура деревини і детально видно всі дрібні елементи декору. Які асоціації вони викличуть саме у вас - це дуже індивідуально. Для нас Старе дерево беж 1748178 - це ранок біля озера в Провансі. Ламінат Старе дерево біле 1748179 завдяки світлішому відтінку нам видається більш графічним, тут імітація зістареного дерева поєднується з тонким, але дуже чітким малюнком.

Хікорі - горіх з Північної Америки

Хікорі, гікорі, пекан, карія – все це назви видів горіха. А назви "хікорі" (або "гікорі") прийшли до нас із лексикону індіанців. Деревина горіха дуже гарна і завжди цінувалася виробниками меблів, підлог та багатьох видів виробів. Ключова відмінність хікорі від дуба – це нерівномірні малюнки річних кілець, що чітко відображено на декорі. Завдяки цьому розсіянопорова деревина гікорі виглядає досить звично, але цікавіша. Ще одна важлива особливість – відсутність яскраво виражених сучків. Не дивуйтеся, що колір дуже світлий як для горіха - ця деревина насправді має дуже широку гамму кольорів, і в цьому випадку відтінок реалістичний. Цей принт буде до душі естетам, які не приймають компромісів.

Parador 1748180 Oak Natural Mix crystal-white  Parador 1748179 Old wood white  Parador 1748182 Hickory

Ламінат Parador Basic 400

Дуб Карамель

Чудовий декор з витіюватою дубовою структурою. Спеціально підібрані зрізи деревини з великою кількістю поздовжніх та поперечних сучків. Є прожилки із застиглим соком - "гусячі лапки". За рахунок рівного відтінку дизайн виглядає стримано, при цьому хвилясті лінії створюють динаміку. Якщо потрібно таке поєднання, в інтер'єрі Дуб Карамель може асоціюватися з морськими хвилями.

Дотик природи

Ця підлога наповнена чистими лініями. В основу дизайну покладено виразну структуру деревини з великим малюнком річних кілець. Світліший у порівнянні з натуральним дубом і темніший у порівнянні з ясенем. Виробник навмисне не вказує в назві цього декору породу дерева, наголошуючи на самій ідеї принта Natural Touch.

Легендарний зріз

Oak crosscut limed - один із найвідоміших дизайнів підлог. Спочатку вироблений у вигляді паркетної дошки Парадор і здобувши популярність, він був запропонований також як принт ламінату. Тепер Дуб Поперечний зріз можна вибрати в доступнішій лінійці Basic 400, що порадує споживачів.

Цей декор також пропонується в колекції Parador Classic 1050, де вже має захист від мікродрапин, більш вологостійку плиту та довічну гарантію для приватного використання.

Parador 1748176 Oak caramel  Parador 1748177 Natural Touch  Parador 1748383 Oak crosscut limed